Swatch SB01B126 TOUCHDOWN! Unisex Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SB01B126
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch BIG BOLD PLANETS TOUCHDOWN

Farklı ve Dikkat Çekici

Swatch her zaman orijinal tasarımlara değer veren bir marka oldu. Swatch’un en yeni koleksiyonlarından bir tanesi ise BIG BOLD PLANETS TOUCHDOWN. Bu model tamamen kendisini bilekte fark ettirecek 47mm kasa çapında üretildi ve Swatch’dan görmeye alışık olduğumuz farklı tasarım detaylarına sahip.

 

BIG BOLD PLANETS TOUCHDOWN ile ilgili gözümüze ilk çarpan tasarım elementi, mor ve pembe tonlarının siyah ile uyumlu kullanımı sonucu ortaya çıkan farklı ve iddialı tasarım. Kadrandaki numaralar ise tersten yazılmış ki bu tür tasarım detayları Swatch'un kutunun dışında düşünen bir marka olduğunun örneklerinden biri.

 

Normalde iskelet(açık) kadrana sahip olan saatlerin fiyatları ortalama 25.000 TL'den başlıyor. BIG BOLD PLANETS TOUCHDOWN modelinde de iskelet kadran bulunması onu gerçek bir fiyat/performans saati klasmanına sokuyor.

 

Swatch’un en yeni modellerinden BIG BOLD PLANETS TOUCHDOWN modeli yanında ekstra pembe silikon kordonu ile birlikte satışa sunuluyor. Bu modeli Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Swatch’un Hikayesi

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir isviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
  • 47 mm Kasa Çapı
  • 11.75 mm Kasa Kalınlığı
  • 44.8 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
  • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
Tasarım Özellikleri:
  • İskelet(açık) Kadran
  • Siyah Plastik Kasa
  • Siyah Silikon Kordon
  • Ekstra Pembe Silikon Kordon
​Diğer Özellikleri:
  • 30 Metre Su Geçirmezlik 
  • Mika Cam