Swatch SB02B410 Unısex Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SB02B410
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi


Mauris dolor sapien, malesuada at interdum ut, hendrerit eget lorem. Nunc, et sollicitudin purus fermentum ut.

Swatch BIG BOLD CHRONO ESCAPEDESERT

Farklı, Dikkat Çekici, Spor

Swatch her zaman orijinal tasarımlara değer veren bir marka oldu. Swatch’un en yeni koleksiyonlarından bir tanesi ise BIG BOLD CHRONO ESCAPEDESERT. Bu model tamamen kendisini bilekte fark ettirecek 47mm kasa çapında üretildi ve Swatch’dan görmeye alışık olduğumuz farklı tasarım detaylarına sahip.

 

BIG BOLD CHRONO ESCAPEDESERT ile ilgili gözümüze ilk çarpan unsur kullanılan renk paleti. Toprak desenli koyu kahverengi kadran ile çarpıcı bir kontrast oluşturan tutuncu detaylar, kamuflaj desenli silikon kayış ile buluştuğunda farklı, dikkat çekici ve spor bir tasarım ortaya çıkmış. Diğer BIG BOLD modellerinden farklı olarak kronometre fonksiyonu bulunan bu modelin sportif karakteri böylece zirveye çıkartılmış.

 

Swatch’un Hikayesi

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir isviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Swatch saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır. 

 

Swatch’un en yeni modellerinden BIG BOLD CHRONO ESCAPEDESERT modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
  • 47 mm Kasa Çapı
  • 14 mm Kasa Kalınlığı
  • 52.5 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
  • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
Tasarım Özellikleri:
  • Toprak Desenli Kahverengi Kadran
  • Siyah Plastik Kasa
  • Kamuflaj Desenli Silikon Kordon
  • Turuncu Detaylar
​Diğer Özellikleri:
  • 30 Metre Su Geçirmezlik 
  • Mika Cam